Izolace plochých střech

Provádíme kompletní zateplení a izolace plochých střech, rekonstrukce střech, světlíků, odvětrávacích turbín, hromosvodů, včetně klempířských prvků, drobných zednických prací a zateplení fasád na střeše.

Při realizaci izolace ploché střechy je důležité zvolit kvalitní materiál, jako je např. Fatrafol, Sikaplan, Icopal, a též šikovných izolatérských rukou. Při naší realizaci dbáme na pečlivé zateplení, kvalitní svařování hydroizolace a velký důraz klademe na detaily střechy. Při svařování plochy je využíván svařovací automat, který spoj svaří téměř za nás. Dodržíme-li správný postup, je svar bezchybný, ale při provedení detailů, atik, prostupů, rohů a koutů, využívá izolatér při své práci svůj um jak s horkovzdušným ručním strojem, tak svými schopnostmi.

Při náročnějších zakázkách nebo střechách většího rozsahu, zveme Kotevního technika, který nám bezplatně provede tahové zkoušky, vytvoří kotevní plán a pro návrh skladby střechy vypomůže odborník a prodejce danného materiálu.

Ukázka detailů a důležitých aspektů prováděné práce:

Střecha je důležitou částí stavby. A proto je třeba při izolaci střechy zvolit kvalitní materiál, ale i šikovné ruce! Naše práce nás baví, a proto jí provádíme jako bychom ji vytvářeli sami pro sebe. Záruka na materiál je určena dle výrobce a za svoji prací si stojíme!

Podívejte se na naše reference, více najdete ZDE!