O nás

„Rád bych Vám tímto představil naší společnost.“

Jmenuji se Josef Kořínek a službám v odvětví izolatérství se věnuji déle jak 18 let. Hned po vyučení v oboru „klempířství – izolatérství“, jsem své studium a dovednosti získával u stavební firmy svého otce. Po dosažení určité praxe jsem se rozhodl jít svou vlastní cestou a uplatňovat svoji vizi a udávat tempo a směr.

Jméno Josef Kořínek / JK Hydroizolace bylo založeno roku 2010 a naší doménou je neustálé zdokonalování  nabízených činností. Jakož to majitel, si práce s pomocí kolegů provádím sám.

Vyhodnocuji, dohlížím na kvalitu a provedení, proto abych si za prací a slovy mohl stát. Naší snahou je zákazníkovi nabízet co nejkvalitnější materiály na trhu, nejlépe a funkčně provedené práce, s danými možnostmi zákazníka, a s velkým zaměřením na provedení detailů, což je největší problém u hydroizolace střech, teras, spodních staveb aj. Provedení detailů je nejdůležitější fáze rekonstrukce střechy, a proto naší prioritou je její kvalitní provedení s dlouhodobou životností,  a to zejména po přemožení našeho největšího nepřítele, kterým je voda.

Při řešení zakázky s Vámi upřednostňuji osobní setkání, na kterém nabídnu, co nejlepší řešení a po vyhodnocení zpracuji návrh  na řešení daného problému a cenovou nabídku.

Věřím, že s kvalitou a dokonalostí nejdále dojdeme a budete se k nám vracet jako spokojený zákazník.